כיורים מונחים בצבעי מט – טרנד בבניה חדשה

כללי | אין תגובות

בשנים האחרונות רואים בבתים החדשים יותר ויותר כיורים מונחים . הצבתם של כיורים על מעמד גבוה בחדר הרחצה יוצר עבורם מראה קלאסי ואצילי והוא הופך את חדר הרחצה למקום יפה ונעים במיוחד.

כיורים מונחים בצבע מט לחדרי האמבטיה

הטרנד המוביל כעת ברוב חדרי האמבטיה הוא כיורים מונחים בצבע מט. עד לא מכבר שלטו בחדרי הרחצה כיורים בצבעים מבריקים. עם כניסתם של הכיורים בצבעי מט הפך חדר האמבטיה לחדר הרבה יותר סולידי ופסטורלי להנאתם הרבה של בני המשפחה.

אפשר לרכוש כיורים מונחים בצבעים שונים, חלקם חלקים ומקצתם כוללים גם בהדפסים מעניינים המעטרים אותם בכל שטחם. מבחר הכיורים המונחים הוא בגדלים ובמגוון רחב מאד של צורות כמו אובלי, מלבני, מרובע, ארוך, קערה עגולה או קערה רחבה . כיורים בעלי דפנות עבים או דקים.

חלק מהכיורים מונחים במלוא הדרם על השיש וחלקם שקועים עד מחצית גובהם בשיש ויוצרים נראות ייחודית ומסקרנת .

מעצבי הפנים אוהבים מאד את המגמה של קנית כיורים מונחים בצבעי מט והם מאתגרים גם את לקוחותיהם לבצע רכישה של פריטים אלו על פי הגודל המתאים והפרופורציונלי ביותר לכל מרחב.

תכנון חדר האמבטיה

לאחר בחירת הכיור, אפשר לבחור את הכלים הסניטריים הנוספים הנחוצים לחדר האמבטיה כך שישתלבו באופן הרמוני בחדר הרחצה. הבחירה מתייחסת לגורמים המשתמשים בחדר אמבטיה זה, אנשים צעירים, מבוגרים או ילדים. לכל קבוצת גיל יש את הסייגים שבהם יש להתחשב וכך לרכוש את האמבט, את האסלה, מתלים לחימום מגבות, להזמין משטח שיש בגובה הנכון וכל צורך אחר.

סימולציה ודמיון חשובים כאן מאד כדי להתאים את כל המוצרים יחד כולל כיורים מונחים בצבע מט שהם הפריט העיצובי הוויזואלי הראשון שרואה כל מבקר בחדר הרחצה ולכן נוכחותו היא דומיננטית במיוחד. בבתים רבים ממקמים זה לצד זה לנוחות בני המשפחה שני כיורים מונחים זהים כדי שלא יוצר תור בשירותים במיוחד בשעות הבוקר.

איכות הכיורים

הכיורים הנשלחים ארצה הם בטיב מעולה ובאיכות חסרת פשרות והם עוברים בקרת איכות קפדנית ביותר טרם העמסתם על המכולות. המשלוחים מגיעים ממדינות אירופאיות וממדינות שונות במזרח. כל אחד מהמפעלים הללו מעצב קולקציות חדשות, יפהפיות ומוצלחות של כיורים מונחים בצבע מט שכל אחד מהם יפה יותר מקודמו. שפע של הרעיונות העיצוביים יוצר היצע נרחב מאד של כיורים הגורם ללבטים רבים בקרב הלקוחות המתקשים לבחור את הכיור הנכון ביותר עבורם.

במקרים רבים, מעצבי הפנים הם אלה שרואים את התמונה בכללותה ולכן קל להם יותר לקבל החלטה ולהנחות את הלקוחות מהו הקו העיצובי המתאים ביותר לביתם.

לאור העובדה שכיורים מונחים היו עד עתה בעיקר בחדרי השירותים של מסעדות ובתי קפה ולראותם בבתים זו תפנית חדשה יחסית של מוצר חדשני, קיימת תקופת הסתגלות טבעית עד שהציבור נוכח לדעת כמה יופי וניקיון מוסיפים הכיורים המונחים.

כיורים מונחים לאמבטיה – הרבה יותר מצורך פונקציונאלי

מאמרים | אין תגובות

עיצוב חדר האמבטיה הוא פרויקט מורכב המכיל בתוכו כמה וכמה החלטות. אין להקל ראש בהחלטות הללו כיוון שחדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים והאינטימיים בבית, נכנסים אליו כמה וכמה פעמים ביום ולכן חשוב להרגיש בו נינוחות מקסימלית.

הטרנדים העיצוביים הכוללים כיורים לאמבטיה, ארונות אחסון ואריחי קרמיקה משתנים מעת לעת ומכיוון שברוב הבתים אין כוונה לשנות לעתים תכופות את נראותו של חדר זה, מעדיפים לעצב אותו בסגנון קלאסי, בקווים בהירים, נקיים ועדינים כדי שלאורך שנים הוא ייראה תמיד יפה ומודרני.

כיורים מונחים

כיורים מונחים נראו בעבר פה ושם בשירותים של מקומות ציבוריים או בשירותים של מסעדות, אך לאחרונה הטרנד הזה היה לטרנד המוביל גם בחדרי רחצה בבתים ובדירות. כיור מונח על משטח שיש או משטח מחומר אחר יוצר נוכחות מיוחדת ומראה יוצא דופן. הישראלים התאהבו בתופעה יוצאת הדופן שיוצרת חדר אמבטיה מרשים מאד ולכן התופעה סוחפת משפחות רבות.

הכיורים המונחים המיוחדים של סבח מגיעים בכמה גדלים וחשוב מאד להתאימם לגודלו של החדר כדי שתהיה מידתיות בין החפצים השונים, וכך לא יוצרו הבדלים תהומיים בין גודלם של הפריטים השונים שיפחיתו מיופיו של חדר האמבטיה.

אפשר לרכוש כיורים מונחים בצורות גיאומטריות שונות ובכמה גדלים על פי בחירת הלקוחות או המעצבים, אליפסה, מלבני, עגול או מרובע . היורים הללו המגיעים בצבע לבן וגם בכמה גוונים בהירים ויפהפיים המעניקים יופי אצילי ויוקרתי לחדר הרחצה.

כיורי משטח

ניתן לראות כי לקוחות רבים רוכשים כיורי משטח, מדובר ביחידה אקרילית יצוקה אחת הכוללת הן את הכיור והן את שני המשטחים הממוקמים בצדיו. לסוג זה של כיורים יש יופי מיוחד לאור האחידות של נראותו, לצבע הדומיננטי שלו ולנוחות הניקיון של חדר הרחצה.

משטח זה מגיע בכמה וואריאציות, צבעים וגדלים והלקוחות מוזמנים לבחור את הדגם הנראה להם ביותר, שישרת אותם בנאמנות לאורך שנים רבות.

כיור חצי שקוע

התקנת כיור חצי שקוע יוצרת מצב שבו נהנים מכל העולמות, גם ממשטחי שיש ארוכים ופונקציונליים וגם מכיור מרשים הבולט במעט מעל משטחי השיש. רוב המעצבים דוגלים ביצירת משחק צבעים בין המשטחים לכיור החצי שקוע. למרות המדרג בספקטרום הצבעים, בוחרים בצבעים המשתלבים מאד יפה ביניהם ומוסיפים רבות לנראות הייחודית של חדר האמבטיה כולו.

מרחב חדר הרחצה

חשיבות הדגש בתכנון חדר האמבטיה הוא שהחפצים יהיו מרוחקים זה מזה כדי ליצור חופשיות בתנועה, אך עם זאת שתהיה נגישות נוחה. הגעה קלה מהאמבט לארון המגבות, הצבת הכיור במרכז משטחי השיש כך שבני המשפחה יכולים להגיע אליו בקלילות ובמיוחד הילדים הקטנים לאחר הביקור בשירותים או במקלחת.

לסיכום, אנא בדקו את טיב הכיור אותו החלטתם לרכוש, וודאו מהם החומרים ממנו הוא עשוי וכמובן אל תשכחו להתאימו בפן העיצובי לחדר האמבטיה.

ברזים לאמבטיה – איך בוחרים?

מאמרים | אין תגובות

מחפשים ברזים לחדר הרחצה?

מעצבים מחדש את הבית כולו ואת חדר הרחצה או בונים בית חדש? אם כן, תגלו שהאפשרויות המוצעות כיום הן רבות ויש שפע של ברזים, סגנונות, עיצובים וגם מחירים שונים. האמבטיה היא אחד החדרים החשובים בכל בית וככזה עליה לספק לשוהים ומשתמשים בה את המענה המתאים. את הסביבה הנוחה והנעימה וגם את כל המתקנים שצריך. בעת בחירת ברזים לאמבטיה חשוב שתעשה תוך התייחסות לכמה פרמטרים מרכזיים על מנת למצוא את הפתרון הנכון שיענה על כל הצרכים. אז, איך בוחרים את הברזים? הנה:

  1. שימושי או לא – לפונקציונאליות יש תפקיד חשוב מאד בכל הקשור לבחירת ברזים לאמבטיה. ברזים שהם שימושיים יצדיקו את העלות שלהם, בעוד שברזים שפחות יהיה בזבוז כספי, שחבל עליו. מכיוון שהשימוש בברזים אלה הוא יומיומי, נדרשת נוחות רבה וגם יעילות. בעוד שישנם ברזים פשוטים, אחרים הם מורכבים ויוקרתיים יותר. ישנם כאלה עם מידות סטנדרטיות ויש ברזים המגיעים במידות מיוחדות. מומלץ מאד לבדוק מספר אפשרויות ולתת דגש על הפונקציונאליות שלהם.
  2. העיצוב – הברזים מהווים חלק בלתי נפרד מחדר הרחצה. מעבר להיותם שימושיים מאד, ובדומה לכל אלמנט אחר בחדר הזה, עליהם להשתלב בו כהלכה וגם ליצור את המראה הנכון. הברזים יכולים לתרום לו רבות ולשמש כאלמנט דקורטיבי לכל דבר. עליהם להיות אסתטיים למראה ולהתאים לאופי השימוש שבהם. לחדרי רחצה המיועדים לאורחים למשל, כדאי להשקיע בעיצוב. לחדרי הרחצה של הילדים, אפשר לבחור בברזים פשוטים וסטנדרטיים יותר בעיצובם.
  3. המחיר – עלות הברזים נקבעת בהתאם לפרמטרים שונים. סוג הברז, האיכות שלו וגם מידותיו כל אלה משפיעים על המחיר הסופי. מומלץ מאד לערוך סקר שוק, לבחון את עלויות הברזים תוך התייחסות לתכונותיהם. חשוב לזכור, ברזים איכותיים יעלו לכם יותר מברזים פשוטים. יחד עם זאת, וכפי שקורה בכל תחום אחר, במרבית המקרים ההשקעה משתלמת הרבה יותר וגם אם הדבר כרוך בסכום גבוה יחסית. מוטב לרכוש ברז איכותי ולא ברז פשוט מאד שתאלצו להחליפו באחד אחר חדש בתוך פרק זמן קצר.
  4. פנייה למומחים – כדי למצוא את הברזים המתאימים כדאי לפנות למומחים בתחום. ישנו מבחר רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור, תוך התאמה לצרכים שלכם וגם לתקציב שברשותכם. חשוב מאד להיעזר בשירותיהם של המומחים בתחום כשמחפשים ברזים חדשים, בין אם מדובר בבנייה של בית או שיפוץ. כך ניתן לקבל מידע עדכני ורלוונטי באשר לדגמים השונים וגם ליהנות ממחיר אטרקטיבי הרבה יותר.

לסיכום

מציאת ברזים חדשים לאמבטיה היא משימה לא קלה. האפשרויות הן רבות וטווח המחירים הוא רחב. סקר שוק מקדים יעזור לכם למצוא אותם, כמו גם פנייה אל המומחים.

אמבטיה או מקלחון

מקלחונים איכותיים

מאמרים | אין תגובות

טיפים לעיצוב חדרי אמבטיה

החלטתם לעצב את חדר האמבטיה שלכם? בונים בית חדש וחשוב לכם שחדר האמבטיה יציע לכם את המענה המדויק? בין אם אלה מקלחונים איכותיים כמו של סבח סוכניות ובין אם כל פתרון אחר, חשוב שתדעו כיצד לעצב נכון את חדר האמבטיה שלכם ולהתייחס לפרמטרים הרלוונטיים, שיעזרו לכם להגיע אל התוצאה הרצויה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם במשימה:

מקלחון או אמבטיה? תלוי בגודל חדר הרחצה

גודל חדר הרחצה הוא פרמטר שחשוב לקחת בחשבון כשמעצבים מחדש או משפצים אותו. מידותיו משפיעות על בחירת המקלחון או האמבטיה ושילובם של אלמנטים נוספים באותו החדר. ניתן למצוא כיום מקלחונים המיועדים לחדרי רחצה קטנים, מקלחונים קומפקטיים מאד שמציעים נוחות רבה. ישנן גם אמבטיות, שבגודלן שוות למחצית מגודלן של האמבטיות הרגילות והן פתרון לשטחים קטנים. יחד עם זאת, אם אין מגבלה של מקום, אפשר לבחור אמבטיה בגודל סטנדרטי או מקלחון מרווח וגדול.

שילוב בין פונקציונאליות לסטייל ויופי

נכון, היופי והאסתטיקה וודאי חשובים לכם, אולם כדאי שפרמטרים אלה לא יבואו על חשבון הפונקציונאליות. חשוב שחדר הרחצה שלכם יהיה נוח ונעים לכם. שתוכלו להתנהל בו בקלות ומבלי לסבול מצפיפות ומחוסר נוחות. ולכן, כדאי מאד, במסגרת השיפוץ או העיצוב המחודש להקפיד על שילוב נכון שבין פונקציונאליות לסטייל ויופי. כך. אף אחד מהפרמטרים החשובים האלה לא בא על חשבון השני ולכל אחד מהם יש מקום של כבוד.

לא מתפשרים על האיכות

איכות היא מילת המפתח כאן. מומלץ מאד לבחור אלמנטים שונים בדגש על איכות. בין אם אלה מקלחונים או אמבטיות, כיורים מסוגים שונים, ארונות המיועדים לחדר הרחצה או כל אלמנט אחר, כדאי שיהיה איכותי מאד. רק פתרונות איכותיים יחזיקו מעמד לאורך שנים ויספקו לכם את המענה המושלם, תוך התייחסות לצרכיכם השונים.

מחיר? הגדירו את התקציב שלכם מראש

ומה באשר למחיר? מומלץ לכם להגדיר מראש את התקציב שלכם לפני שאתם מתחילים במשימת העיצוב המחודש של חדר הרחצה. עיצוב מחודש או שיפוץ כרוכים בהוצאה כספית לא קטנה. כדאי מאד להגדיר את התקציב מראש ובהתאם לחפש פתרונות שעונים על כך. באופן הזה תוכלו להתמקד במשימה שלכם בצורה מדויקת וטובה יותר ומבלי שתבזבזו זמן על אלמנטים פחות מתאימים או כאלה שאינם עונים על התקציב שלכם.

פנו למומחים בתחום

מחפשים מקלחונים איכותיים? אמבטיות או ארונות חדשים לחדר הרחצה שלכם? פנו אך ורק למומחים בתחום. רק מומחים כאלה יוכלו להציע לכם את הפתרון הטוב והנכון לכם ביותר. במקומות כאלה גם תוכלו להיעזר בצוות עצמו, שיסייע לכם בבחירה ובאיתור מהיר וקל של האלמנטים הדרושים לכם לחדר הרחצה. חשוב שתהיה כתובת מקצועית ומנוסה שניתן להיעזר בה, כתובת שאפשר לפנות אליה בכל שאלה או בעיה.

ארונות אמבטיה עודפים

מאמרים | אין תגובות

איך מעצבים את חדר האמבטיה המושלמת?

אם גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, החלטתם לאחרונה שאתם רוצים לעשות שינוי בעיצוב חדר הרחצה שלכם בהחלט אפשר להבין ללבכם. העניין הוא שחדר הרחצה הוא אחד מהחדרים הכי חשובים שיש לכולנו בבית שכן בחדר הזה אנחנו מתארגנים לקראת כל יום ושם אנחנו נרגעים אחרי שהיום נגמר. קראו עוד

ארונות אמבטיה במבצע

ארונות אמבטיה במבצע

מאמרים | אין תגובות
כיצד בוחרים ארונות אמבטיה במבצע
אם גם אתם כבר הרבה זמן חושבים לחדש את חדר האמבטיה שלכם בבית, הארונות נראים דהויים, האסלה זועקת לקצת צבע ואסתטיקה,  ואתם חושבים גם להתחדש עם שטיח אליפסה יפה שיעשה את העבודה, הפוסט הה מיועד לכם. קראו עוד

ארונות אמבטיה מעוצבים

ארונות אמבטיה מעוצבים

מאמרים | אין תגובות
עיצוב חדשני מבית סבח סוכנויות
בחברת סבח סוכנויות ניתן לקבלת מגוון ארונות אמבטיה מעוצבים ויחד עם זאת פרקטים ונוחים לשימוש.
ארונות מקלחת המעוצבים של חברת סבח סוכנויות משלבים עיצוב חדשני, אסתטיקה ופונקציונאליות גם יחד.
בשנים האחרונות נוצרה חשיבות עצומה לעיצוב חדרי אמבטיה בחלל הבית ובמיוחד בבחירת ארון מקלחת חדשניים ומעוצבים כחלק מתפיסה חזותית מודרנית. קראו עוד

חיפוי זכוכית למטבח חיפוי זכוכית למטבח

חיפוי זכוכית למטבח

מאמרים | אין תגובות
חיפוי זכוכית למטבח – יתרונות וחסרונות
לזכוכית יש את היופי ואת הקסם שלה, השמורים רק לה ולא ניתן להשיג אותם באמצעות חומרים אחרים. זו הסיבה שאנשים רבים נמשכים לזכוכית וכיום בזכות טכנולוגיות עבודה רבות ומיוחדות אפשר להשיג אריחי זכוכית המתאימים לכל תחום עיצוב ובעיקר לעיצוב הבית. ניתן לשלב חיפוי זכוכית בכל חדר אך אין ספק שחיפוי הזכוכית היה ונשאר הכי מבוקש בחדרי האמבטיה והמטבח. ישנם יתרונות וחסרונות שונים לשימוש בחיפוי זכוכית במטבח וכדאי לדעת עליהם בטרם מקבלים את ההחלטה.

קראו עוד