סבח סוכניות ארונות אמבטיה מעוצבים     דף הבית    |     אודותינו    |  מאמרים   |   ארונות אמבטיה מעוצבים    |    צור קשר

 חפש


 
חדש!!  נפתח אולם תצוגה ומחסן עודפים בפארק הלוגיסטי בצריפין-הביקור בתאום מראש בלבד

אביזרי אמבטיה


ברזים SHOWERTEC מקלחונים


כלים סניטריים


ארונות אמבטיה מעץ

דף הבית >> מאמרים >> ארונות אמבטיה מעץ

סבח - ארונות אמבטיה עם סגנון

סבח ארונות אמבטיה הם ארונות אמבטיה מעוצבים איכותיים. עיצובם, הוא עיצוב מודרני וחדשני, אשר יוסיף לחדר האמבטיה שלכם מימד של יופי ויוקרה. זאת, כמובן, בנוסף לאיכות הארונות, אשר ישמשו אתכם לשימוש ואחסון כל הדרוש לכם באמבטיה, למשך שנים רבות.

סבח ארונות אמבטיה

בשנים האחרונות ניתן לראות התקדמות משמעותית בפיתוח ארונות אמבטיה מעוצבים בסגנונות שונים. אם בעבר ניתן היה לראות אצל רוב האנשים ארונות סטנדרטיים שעיצובם אינו מעניין כלל וכלל ואינו מוסיף יתר על המידה לאווירה השרויה בחדר האמבטיה, כיום קיים דגש על נושא העיצוב.ארונות אמבטיה מעץ מתוצרת סבח, הינם ארונות בעלי עיצוב מקורי אשר ניתן להתאימו לכל חדר אמבטיה.

ארונות האמבטיה מתוצרת סבח מגיעים במגוון גדלים, חומרים וצבעים, אשר מאפשרים לכם לרכוש את ארונות האמבטיה המותאמים באופן מושלם לחדר האמבטיה שלכם ולהעדפותיכם הפרקטיות והאסתטיות.

איכות, יופי ונוחות – מה צריך יותר?

סבח ארונות אמבטיה עשויים לרוב מעץ מלא או עץ סנדוויץ' והחזית שלהם עשויה ברוב המקרים פוסטורמינג או עץ סנדוויץ' ולעיתים מצופה פרומייקה. אולם חוץ מארונות אמבטיה מעץ קיימים גם ארונות בעלי חזית זכוכית מבריקה ומסגרת העשויה קנטים אלומיניום. ניתן לשלב במסגרת ארונות האמבטיה של חברת סבח, כיור בטן או כיור ישר, לפי טעמכם, וניתן לכלול בהם מראה קריסטלית איכותית ומהממת ביופייה. בנוסף, ניתן לבחור בגימור חזית מעוגל.

סבח ארונות אמבטיה הם ארונות איכותיים, מתקדמים, יפים ונוחים גם בחלקיהם הפנימיים והמשניים. כך, לדוגמא, ניתן למצוא בארונות אלה ידיות כפתור או ידיות צינור, צירים ומסילות מתכת במגירות אשר מאפשרים סגירה שקטה, מגירות בעלות דופן מתכת, ועוד.

הצבעים בהם ניתן למצוא את ארונות האמבטיה מעץ תוצרת סבח, הם מגוונים מאוד ונעים בין צבעים קלאסיים כגון לבן, אפור ושחור לבין צבעים חדשניים ואף מקוריים כגון דובדבן, כחול פסים, וונגה, אגוז יער, חצות ועוד. כך, תוכלו להתאים גם את צבע הארון לטעמכם ולחדר האמבטיה שלכם. בנוסף, גם גודלם של סבח ארונות אמבטיה אינו קבוע וניתן להזמינם בגודל התואם את הצרכים האישיים שלכם.

חשוב לשים לב לגודלם של הארונות גם בעת פתיחת הדלתות והמגירות, ולוודא כי הארונות יאפשרו לכם שימוש אופטימאלי בתוך חדר האמבטיה שלכם.

ועכשיו נותר רק לבחור וליהנות

אם יתמזל מזלכם, תוכלו לתזמן את קניית סבח ארונות אמבטיה מעץ או כל חומר אחר לתקופה בה נמכרים ארונות אמבטיה במבצע, זה ישתלם לכם. לעיתים המבצע הוא בגין דגמים מסוימים של ארונות אמבטיה תלויים – למשל במקרה זה, חשוב לוודא היטב כי אכן הדגם הנבחר תואם באופן מושלם את חדר האמבטיה שלכם ואת השימושים שאתם עתידים לעשות בו. היזהרו – יופיים של ארונות האמבטיה הוא לעיתים קרובות מדהים וכמעט מסנוור, ואתם עלולים לשבות בקסמם במידה שתשכיח מכם את הצורך לשים לב לפרטים חשובים כגון התאמת הגודל והצבע לחדר האמבטיה שברשותכם.

   
  © כל הזכויות שמורות לסבח סוכניות בע”מ. לחצו לתנאי שימוש.    
פארק לוגיסטי צריפין, מחסן 107. טלפון: 08-9249315. פקס: 08-9249458. דוא”ל: Merav@sebach.co.il.
  עמוד ראשי | מאמרים | צור קשר | אקסטרה - קידום אתרים  מוצרים ושירותים: | אביזרי אמבטיה | ארונות אמבטיה | כיורים |  אסלות |  מקלחונים  
לייבסיטי - בניית אתרים