כיצד בוחרים ארונות אמבטיה במבצע
אם גם אתם כבר הרבה זמן חושבים לחדש את חדר האמבטיה שלכם בבית, הארונות נראים דהויים, האסלה זועקת לקצת צבע ואסתטיקה,  ואתם חושבים גם להתחדש עם שטיח אליפסה יפה שיעשה את העבודה, הפוסט הה מיועד לכם.זה לא סוד ששיפוץ הבית או מעבר לבית חדש מצריך מאיתנו המון גמישות, בעיקר כיוון שלאורך הדרך אנו מגלים שההוצאות גדולות יותר ממה שחשבנו, רבות יותר ממה שהערכנו. לא תמיד יש ברירה ועלינו להירתם ולהסכים להוצאות. העניין הוא, שיש פריטים ומוצרים בהם אפשר קצת לחסוך. חוסכים מפה קצת, משם קצת, ובסוף זה נהיה משמעותי. הרשו לנו לספר לכם על ארונות אמבטיה במבצע.

אנו חיים בעידן של שפע בתרבות הצריכה, זה אומר שלכל פריט יש מבצע כזה או אחר, בזמן כלשהו, החוכמה היא למצוא את הפריטים הנכונים והאיכותיים, במחירים הטובים.
כשאתם מתכוונים לבחור ארונות אמבטיה במבצע, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לגבי ארונות אמבטיה בכלל:

  • חשוב לתכנן את חלל חדר הרחצה ולקבוע מקום ייעודי לארון או לארונות. בהמשך נרחיב לגבי סוגי ארונות
  • חשוב לבחור את הארון המתאים לכם לפני תחילת השיפוץ או הכנת החלל החדש, כיוון שהפריט צריך להתאים מבחינת אינסטלציה ומבחינת חשמל.
  • חשוב לבחור ארון שעשוי מחומרי גלם עמידים למים.
  • חישבו מה הייעוד של הארון עבורכם – מה אתם מתכוונים לאחסן בו? זה מצריך מכם לעשות זום אאוט על נושא האחסון בבית בכלל, כיוון שלמשל, אם תחליטו שאתם מאחסנים בארון חומרי ניקוי, זה מפנה חלל פנוי לאחסון במטבח או במרפסת, אם יש, וההיפך.

תכנון נכון ומדויק, אשר יורד לפרטים, יעזור לכם להיתקל בכמה שפחות הפתעות בהמשך!

ארונות אמבטיה במבצע – ארון רגיל או ארון תלוי?

אם כבר חקרתם בנושא ארונות אמבטיה תלויים, בטח גיליתם שאין צורך להזמין דגם במיוחד בשבילכם, ארונות אמבטיה במבצע מוצעים לכם בשפע, באתר ובסניפים של “סבח סוכנויות”. השאלה היא אם בחרתם ארון רגיל או ארון תלוי. ארון רגיל הוא זה שלרוב מותקן מתחת לכיור המרכזי בחדר הרחצה, או “מולבש” על הקיר. היתרון שלו הוא בכך שבכל מקרה לא תופס הרבה מקום, כיוון שהחלל שמתחת לכיור גם ככה לא כ”כ נמצא בשימוש, נכון?

אז למה בכל זאת כ”כ הרבה אנשים אוהבים ארון תלוי?

ראשית, מבחינה אסתטית, זה מושך ונותן נופך עיצובי למקום. שנית, יש בו לרוב חלל אחסון גדול, מרווח, ולא פחות חשוב – הרחק מהישג ידיהם של ילדים קטנים. תוכלו לשים במדפים העליונים ת מוצרי הקוסמטיקה וההיגיינה, ולא לדאוג שהם מגיעים לידיים הלא נכונות. בשני המקרים אתם יכולים למצוא ארונות אמבטיה במבצע, ולשלם הרבה פחות עבור אותו המוצר.