ארונות אמבטיה תלויים הם הפתרון המושלם עבורכם מעוניינים בחדרי אמבטיה נוחים אך אינכם רוצים שהארונות יקבלו רטיבות מן הרצפה, יכבידו על שטיפתה ויכבידו על עיצוב חדר האמבטיה?ארון אמבטיה תלוי הוא ארון אשר נתלה על הקיר, בלא נגיעה ברצפת האמבטיה. לרוב, אלה הם ארונות אמבטיה מעוצבים היטב ויפים עד מאוד. מספיק מבט אחד בחדרי האמבטיה לדוגמא על מנת להתאהב בארונות אלה, אשר עשויים להוסיף לחדר האמבטיה, אם מבוצעת התאמה נכונה של עיצוב, גודל ומיקום, לא רק נוחות אלא גם עיצוב מרהיב ואווירה נינוחה ומרגיעה.

ארונות אמבטיה תלויים יכולים להוסיף לחדר האמבטיה מימד נוסף של יוקרה ואיכות

עיצוב והתאמה של ארון אמבטיה תלוי

בעבר ניתן היה לדמיין ארון אמבטיה תלוי עם כיור כארון קטן ולא מעוצב עם 3 דלתות קטנות, אשר נמצא מעל הכיור או לחילופים כיורים מונחים שקועים בארון אמבטיה, אך לא עוד. הקשר בין ארונות אלה לבין ארונות אמבטיה תלויים מודרניים הוא מקרי בהחלט. ארון אמבטיה תלוי מהווה כיום, יותר מכל ארון אחר, תכשיט אמיתי בחדר האמבטיה. ניתן להתאימם לעיצוב ולריצוף באופן מושלם כך שייראו כחלק אינטגראלי מחדר האמבטיה, ומאידך, ניתן גם להבליטם באופן זה או אחר.

עיצובים של הארונות יכול להתאים באופן מוחלט לחדר האמבטיה שבביתכם:

תוכלו לבחור את גודל הארון, את החומרים מהם הארון עשוי, את הצבעים וכל פרט אחר שיהיה בו צורך.
כמובן, תוכלו לבחור גם את גובהם ואת מיקומם של ארונות האמבטיה התלויים בהתאם לצרכים שלכם. כך, לדוגמא, תוכלו לבחור להתקין באמבטיה שני ארונות תלויים בגודל בינוני, האחד בצבע בורדו – לאישה, והשני בצבע כחול עמוק – לגבר. שני הארונות יהיו מעץ סנדוויץ’, עם חזית פורמייקה מעוצבת. הארון המיועד לאישה יכלול כיור בטן וגימור חזית מעוגל, ואילו הארון המיועד לגבר יכלול כיור ישר וגימור חזית מזכוכית. לחילופין, תוכלו להתקין באמבטיה שלכם ארון תלוי אחד גדול, העשוי עץ סנדוויץ’, בצבע אגוז מעושן, אשר יכלול מגירות גדולות בעלות דופן מתכת, כיור ישר גדול ומראה קריסטלית משובחת. כל אחד ובחירתו הוא, על פי העדפותיו האישיות והתאמת עיצובם של ארונות חדר אמבטיה לעיצובו של חדר האמבטיה עצמו.

כאשר קיים ארון אמבטיה תלוי במבצע – האם כדאי להתפתות ולקנות?

מדובר בשאלה חשובה ומורכבת. מחד, כאשר ישנם תמיד ארונות אמבטיה במבצע מכל הסוגים ובכל המידות בין אם מדובר על ארונות אמבטיה תלויים הנחשבים למודרניים וחדשניים, לבין באם מדובר על ארונות עומדים, פינתיים, עשויים מעץ, מזכוכית או מצופים, מוטב לשקול במלוא הרצינות רכישה במסגרת המבצע. אולם, מאידך, חשוב מאוד לבדוק את פרטי המבצע ולא להתפתות לקנות מוצרים שמחירם נמוך אך ורק בשל רמת איכות נמוכה או ייצור בסין. רכישה בלא תשומת לב לפרטי המוצר הנרכש עלולה, בסופו של דבר, לעלות לכם ביוקר ועל כן אל תוותרו לעולם על בדיקת המפרט הטכני ופרטי הייצור של ארונות האמבטיה שאתם מעוניינים לרכוש.