איך לעצב חדר אמבטיה מרשים עם ארונות אמבטיה זולים?

כמה כיף להיכנס לחדר אמבטיה אסתטי, מעוצב, שעושה נעים בעין. הזמן היומי שלנו במקלחת, בתגלחת, באיפור ובצחצוח השיניים, הוא פיסות הזמן שלנו עם עצמנו ועם גופנו במהלך היום. הריחות, המים הזורמים, השקט שלנו עם המחשבות שלנו – כל אלו הופכים את המקלחת לחוויה שמשפיעה יותר ממה שאנחנו חושבים. בשנים האחרונות אנו רואים התייחסות לנושא הזה גם בטרנדים בעיצוב חדרי אמבטיה. כולם רוצים אווירה של נועם ונוחות בחדר האמבטיה שלהם.
 אחד האלמנטים בעיצוב האמבטיה שלכם הוא ארונות אמבטיה תלויים זולים. בעבר היו נפוצים בבתים רבים ארונות פשוטים, מחומרים זולים כמו פלסטיק ועץ פשוט. כיום, אין צורך להוציא הון תועפות על ארונות אמבטיה יוקרתיים, כדי להשיג מראה מעוצב ומודרני. תחום ייצור ארונות האמבטיה התפתח מאד ויש מגוון עצום של חומרים ואביזרים בטווח מחירים רחב. אם תרצו, תוכלו למצוא ארונות אמבטיה זולים, שהם איכותיים, עמידים וישרתו את צרכיכם.

ממה עשוי ארון האמבטיה שאתם קונים?

אחד הדברים החשובים בבחירת ארון אמבטה זול, הוא החומר ממנו הוא עשוי, מכיוון שמדובר על תנאי רטיבות ולחות גבוהים. כאשר אתם שואלים עם החומר ממנו עשוי ארון אמבטיה זול, הקפידו לברר האם מדובר בגוף הארון או רק בחזית. כמובן, שחשוב שגוף הארון עצמו יהיה מחומר איכותי. גוף ארון מעץ סנדוויץ', למשל, נחשב עמיד ביותר ומתאים למי שאין לו תקציב בלתי מוגבל. החזית של הארונות יכולה להיות ממגוון חומרים בעלי אפקטים שונים, שמשפיעים במיוחד על עיצוב החדר. למשל, ניתן לבחור בציפוי פורמייקה. פורמייקה היא חומר סינתטי עמיד מאד, רחיץ ומתנקה בקלות. כיום, יש פורמייקות במגוון צבעים ואפילו בדוגמאות שונות, דמויות טפטים. עוד אפשרות, היא ללכת על חזית של MDF בגימור צבע אפוקסי מבריק. הצבע האפוקסי מקנה לארונות עמידות ורחיצות והוא נותן מראה יפהפה בעל קווים נקיים, כאשר מגוון הצבעים המוצע הוא נרחב.

באיזו מידה תרצו את הארון?

אלמנט נוסף שמוזיל את העלויות, הוא מגוון של מידות. אם אתם נאלצים להזמין מידה מיוחדת, שדורשת עבודת נגרות, כמובן שזה מייקר את העלויות. לכן, כדאי לגשת לספק או לחנות, שיכולים להציע ארונות אמבטיה זולים ואיכותיים במגוון מידות סטנדרטיות שונות, מה שמאפשר לכם גמישות. כדאי לגשת לחנות לאחר שביצעתם מדידות בחדר המקלחת ולקחתם בחשבון גם את המרווחים בין האלמנטים השונים. שימו לב שצריך להיות לכם מספיק מקום לפתוח את המגירות ואת הדלתות של ארון אמבטיה זול. אם יש לכם מקלחון מרובע, שדלתותיו נפתחות הצידה, שימו לב שאתם משאירים מספיק מקום לפתיחתן.
יש גם את עניין הפרזול. קיימת נטייה לחשוב שפרזול הוא עסק מאד יקר, אבל כיום ניתן למצוא גם ארונות אמבטיה זולים, שיש להם פרזול עמיד ואיכותי. מגירות שיש להן צירים ומסילת מתכת, שיוצרת סגירה שקטה וצירים טלסקופיים, שמאפשרים סגירה הדרגתית. כשמדובר על מגירות, אפשר לבחור במגירות ללא ידיות, הנפתחות בנוחות בעזרת מגרעת במגירה. זה לא רק זול, זה גם מיוחד ויפה.
צרו עמנו קשר
מלאו פנייתכם וניצור עמכם קשר בהקדם