ארונות אמבטיה כפריים, גם במקלחת שלך
במידה והחלטתם לשפץ את חדר האמבטיה שלכם או שאתם עומלים על תכנון חדר האמבטיה בבית החדש, הרשו לנו לעניין אתכם ברעיון עיצובי חדש שהולך ותופס תאוצה בחדרי אמבטיה של מביני עניין בארץ ובאירופה – ארון אמבטיה כפרי. ארונות אמבטיה כפריים משרים אווירה חמה ומלטפת שמשדרת רוגע, ביתיות וחזרה לזמנים רגועים ופשוטים יותר. אין מתאים מכך עבור חדר האמבטיה שמהווה עבור אנשים רבים את ההזדמנות המושלמת להירגע, לשטוף את עצמם מעמל היום ולחדש את מצבורי האנרגיה.

Enregistrer

עיצוב ופרקטיות המשולבים בארון אמבטיה כפרי
בעבר ההתייחסות לארונות האמבטיה הייתה כאל אלמנט פרקטי גרידא. זו הסיבה בגינה עד היום בחדרי אמבטיה שממוקמים בדירות ישנות ניתן לראות ארונות אמבטיה חסרי חן וסגנון שמאופיינים בנוקשות פלסטיקית קרה. הארונות הישנים נועדו כדי למלא מטרה אחת ויחידה – לאחסן תרופות, תמרוקים ושאר מוצרים שמקומם בחדר האמבטיה. עם השנים, עלתה המודעות לחשיבות שבעיצוב נכון ומושקע ובהדרגה החלו לייצר ארונות מעוצבים יותר ויותר. לאט לאט העיצוב, שבעבר ניגן כינור שני לשימושיות החל לתפוס את מקומו במרכז הבמה, עד שכיום אתם יכולים לבחור מתוך מבחר מרשים של דגמים בהם ישנו שילוב מושלם בין עיצוב איכותי ומקורי לבין שימושיות ברמה גבוהה.

ארון אמבטיה כפרי – התאמה לקו העיצוב הכללי
למרות שחדר האמבטיה לרוב מהווה חדר בעל אופי נפרד משאר חלקי הבית, שאינו מושפע מקו העיצוב הכללי, כיום ישנה מגמה לבטל את ההפרדה בינו לשאר החדרים מבחינה עיצובית. ארונות אמבטיה מהווים אלמנט מושלם בעזרתו ניתן ליישר את הקו ולהתאים את האווירה הסגנונית השלטת בבית, לסגנון העיצוב בחדר האמבטיה.
כך למשל במידה ורוב הבית שלכם מעוצב בסגנון מודרני שמאופיין בשימוש במתכת, זכוכית ופלסטיק ובקווים ישרים וחדים, תוכלו לרכוש ארונות אמבטיה תואמים ובמידה והבית שלכם מאופיין בסגנון עיצוב כפרי, כיום ניתן להזמין ארונות אמבטיה כפריים במגוון עיצובים.

ארונות אמבטיה כפריים

עם זאת, ישנם מעצבי פנים שעדיין דוגלים בכך שחדר האמבטיה יעוצב בסגנון שונה ומובחן מיתר החדרים על מנת להעניק לו את המקום הראוי לו בתור החדר המפנק והמרגיע ביותר בבית.

ארונות אמבטיה כפריים, הדבר החם הבא

לא משנה אם אתם מחפשים ארונות אמבטיה בראשון לציון, בניו יורק או בפראג. כיום הטרנד הלוהט ביותר בחדרי האמבטיה המודרניים הוא דווקא ארונות אמבטיה כפריים.
בעבר כמעט ולא ניתן היה למצוא אותם ורוב הארונות היו מיוצרים מחומרים דוגמת פלסטיק ומתכת.
הסיבה לכך הייתה נעוצה ביכולת העמידות הגבוהה של החומרים האלו בפני חלודה. בשנים האחרונות פותחו מגוון של חומרים המסוגלים להגן על העץ מפני הלחות והרטיבות השוררות בחדר האמבטיה
וכך החלו לבוא לעולם מבחר דגמים של ארונות אמבטיה בסגנון כפרי שמיוצרים מסוגים שונים של עץ. לעתים קרובות משולבים בעץ חומרים נוספים כגון זכוכית או סוגים שונים של אבן.
אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון הדגמים העצום של ארונות אמבטיה כפריים מחיר אטרקטיבי מבית סבח סוכנויות ולהיחשף לעולם שלם שכולו רוגע, ביתיות וחום.

צרו עמנו קשר
מלאו פנייתכם וניצור עמכם קשר בהקדם