הגעתם לסוכנות שהתמחותה היא ארונות אמבטיה מעוצבים. עיניכם רואות סביבכם ארונות חדר אמבטיה רבים, אולם אינכם יודעים כיצד לקבל החלטה בדבר רכישת הארונות. אם מצב זה נשמע לכם מוכר למדיי, מאמר זה מיועד עבורכם.

אילו פרמטרים יש לבחון?

בבואכם לבחור ארונות לחדר אמבטיה עליכם לבחון מספר פרמטרים הנוגעים לארונות אלה. ראשית, יש לבדוק את המפרט הטכני של הארונות, כולל – החומרים מהם הם עשויים, סוג הכיור, הפרזול, הגימור, ועוד. שנית, ודאי תרצו לבחור מבין האפשרויות את העיצוב אשר תואם את העדפותיכם וציפיותיכם. חשוב מאוד שבחירת ארונות אמבטיה מעוצבים תיעשה לא רק לפי טעמכם האישי אלא גם, ואולי אף בעיקר, על פי התאמת הארונות לחדר אמבטיה שבביתכם, או חדר האמבטיה שאתם מתכננים לשפץ, לעצב או לבנות. שלישית, עליכם לבדוק את התאמת הארונות לגודל האמבטיה ולצורתה וכן לצרכים האישיים שלכם בחיי היום יום.

נפרט עתה אודות שלושת מרכיבים אלה:

המפרט הטכני של ארונות חדר האמבטיה
ככל שמדובר במפרט הטכני – עליכם לבדוק מאילו חומרים עשויים הארונות עצמם, מאילו חומרים עשויה חזית הארונות, מהו סוג הכיור, סוג הידיות, סוג המראה, ועוד. מומלץ, לדוגמא, כי ארונות לחדר אמבטיה יהיו עשויים עץ מלא או עץ סנדוויץ' והחזית – פוסטרומינג, עם אפשרות לציפוי פורמייקה. מראה תיחשב כיום לאיכותית אם היא מראה קריסטלית. לעניין המגירות – כדאי לשקול לרכוש מגירות בעלות צירים ומסילות מתכת או צירים טלסקופיים, אשר הסגירה באמצעותם היא שקטה. בחירת הכיור היא עניין אישי, וניתן לבחור כיום בעיקר בין כיור בטן לכיור ישר, כאשר קיימים עיצובם שונים ומיוחדים לכל אחד משני הסוגים.

עיצוב ארונות חדר אמבטיה
ככל שמדובר בעיצוב – ארונות חדר אמבטיה קיימים כיום בשלל עיצובים, הן קלאסיים והן מודרניים, בשלל צבעים, שלל גדלים וסוגים שונים, כמו כן יכולים לכלול גם ארונות אמבטיה במבצע וחברות ייצור לדוגמא, סניטק ארונות אמבטיה. לאחר שתבחנו ארונות שונים, תוכלו להתמקד במספר אפשרויות ולבחור ביניהן. בין ההחלטות שעליכם לקבל בנוגע לעיצוב – החלטה בנוגע לצבע, אשר יכול להיות קלאסי מאוד כגון לבן או שמנת או מודרני ומיוחד כגון דובדבן, כחול פסים או אגוז מעושן. בדקו כי צבע ארונות חדר אמבטיה אשר אתם בוחרים תואם את הצבעים הקיימים בחדר האמבטיה שלכם ומשתלב בהם היטב. כן, בדקו את החומרים מהם עשויים הארונות והחזית שלהם גם מבחינת סגנון העיצוב, ולא רק האיכות. בנוסף, בחרו באיזה סוג כיור אתם מעוניינים והאם צורתו מתאימה לחדר האמבטיה כולו.

ארונות לחדר אמבטיה סילבר גלקסי

התאמת ארונות לחדרי אמבטיה מבחינת מימדים וצרכים

לבסוף, מדדו היטב את מימדיו השונים של חדר האמבטיה שלכם ובחרו ארונות לחדרי אמבטיה בהתאם למימדים אלה, לצורתו של החדר ולמיקומם הרצוי. אל תתפתו לרכוש דווקא ארונות מסוימים רק כיוון שהם ארונות אמבטיה במבצע ובדקו היטב האם הארונות תואמים את הצרכים שלכם. לדוגמא, אם יש לכם צורך באחסון פריטים רבים וקטנים בחדר האמבטיה – קנו ארון הכולל מספר מגירות. ואם חשוב לכם מאוד הניקיון – מומלץ לרכוש ארונות לחדר האמבטיה שצבעם אינו מסגיר את הלכלוך לאחר כל שימוש פעוט, כגון צבע אפור פסים.

צרו עמנו קשר
מלאו פנייתכם וניצור עמכם קשר בהקדם