שדרוג חדר אמבטיה הוא תהליך שיכול לכלול שורה ארוכה של עבודות בהיקפים שונים, ברמות שונות, ובהתאם לכך גם בעלויות שונות

הניסיון להבין כמה עולה תהליך שדרוג חדרי אמבטיה הוא כמובן ניסיון לגיטימי, שכן בכל מקרה אנחנו תמיד רוצים לדעת לקראת מה אנחנו הולכים לפני שאנחנו עושים את הצעד הראשון. יחד עם זאת, ישנם שירותים מסויימים בהם אין שום דבר לדעת לקראת מה הולכים לפני שעושים את הצעד הראשון. העלויות יכולות להסתכם במאות שקלים, באלפי שקלים או בעשרות אלפי שקלים, הכל בהתאם להיקף השדרוג, טיב הפריטים, רמת העיצוב, רמת אנשי המקצוע וכדומה.

הגדירו מה אתם רוצים לכלול בתהליך השדרוג

הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא לשבת עם עצמכם ולהחליט מה בדיוק אתם מצפים מתהליך שדרוג חדר אמבטיה ישן. האם אתם רוצים להחליף אגן אמבטיה? האם אתם רוצים להוציא את האמבטיה ולהתקין מקלחון? האם אתם מחפשים עיצוב בסיסי ופונקציונלי, או שאתם רוצים לנצל את תהליך השדרוג כדי ליצור חדר אמבטיה מעוצב? האם אתם מעוניינים להשקיע בברזים יוקרתיים, כיורים מעוצבים, ריצוף מעוצב, עיצובי שיש ופסיפס וכדומה, או שאתם פשוט רוצים שהכל יהיה חדש ושום דבר מעבר לזה?.

שילוב עבודות גבס בחדר האמבטיה

דרך זולה יחסית ומהירה לשדרוג חלל האמבטיה ואך שינוי מבנה חדר האמבטיה היא על ידיי עבודות גבס. שילוב נישות גבס שונות יכולות להוסיף לעיצוב חלל האמבטיה, למשל הוספת תקרת גבס מעל לארון האמטיה עם ספוטים שקועים, ניתן גם לשדרג את מראת האמבטיה עם מסגרת גבס וספוטים. ישנן דרכים שונות לשילוב נישות גבס בחדר האמבטיה, כך שאתם משדרגים את חלל האמבטיה במחיר זול ומהירות. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע וביחד לבצע תכנון נכון של שילוב עבודות גבס בחדר האמבטיה.
כמה יעלה לכם לשדרג את חדר האמבטיה?
כמה יעלה לכם לשדרג את חדר האמבטיה?

קבלו הצעות מחיר ראשונות ועדכנו בהתאם

עם המידע שתגבשו לעצמכם, יהיה עליכם לפנות למספר אנשי מקצוע המציעים שירות של שדרוג חדר אמבטיה ישן, ויכולים להפיק עבורכם הצעת מחיר. כבר בהצעת המחיר הראשונה תוכלו לקבל מושג לגבי העלויות הכרוכות בתהליך, אך מומלץ לקבל לפחות עוד שתי הצעות מחיר, מכיוון שפערי המחיר יכולים להיות משמעותיים. בהתאם להצעות, תוכלו להעריך את ההתאמה בין מסגרת התקציב העומדת לרשותכם ובין התכניות שלכם עבור שדרוג חדר אמבטיה, ולבצע שינויים כנדרש לכאן או לכאן.

הסתייעו באנשי מקצוע מתאימים

אם אתם בוחרים באופציה היקרה שכוללת לא רק שדרוג חדרי אמבטיה אלא גם עיצוב חדר האמבטיה, אתם רוצים גם לשכור איש מקצוע בתחום עיצוב הפנים, ולבנות יחד איתו את תכנית העיצוב. איש מקצוע יוכל לחשוף אתכם בפני אפשרויות שאתם כלל לא מכירים, או כאלה שאתם שוללים ללא סיבה טובה, ולבנות עבורכם תכנית עיצוב שמבוססת לא רק על טעם אישי וכשרון, אלא גם על ידע מקצועי בתחום העיצוב, על שילובי צבעים ומרקמים, על רמת שימושיות ואסתטיקה וכדומה.

בצעו השוואת מחירים יסודית

את העלות הסופית עבור הפרויקט שאותו תבצעו, תוכלו לקבל אך ורק כשתסגרו הזמנה וממש לפני שהעבודות יתחילו, אבל את המושג הכללי לגבי טווח העלויות של הפרויקט, תוכלו לקבל כבר בשלבים הראשונים של הבירור, של בחירת אנשי המקצוע ושל בקשת הצעות מחיר. שימו לב שפערי המחיר יכולים להיות משמעותיים על אותה עבודה בדיוק, לכן חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים ולנסות לקבל המלצות מחברים, בני משפחה ומכרים.
צרו עמנו קשר
מלאו פנייתכם וניצור עמכם קשר בהקדם