מקלחון פינתי מעוגל – איך לא חשבו על זה קודם?

כאשר באים לבחור מקלחון לחדר האמבטיה, ישנם לא מעט אלמנטים שיש להתחשב בהם. בין היתר מדובר על מסגרת התקציב שיוקדש לעניין, ממדי חדר האמבטיה, צורת פתיחת הדלתות, סגנון העיצוב, עובי הזכוכית, גובה המקלחון, נוכחות אלמנטים שונים בקרבת המקלחון ועוד. במידה ואתם מתלבטים לגבי המקלחון הבא שלכם, הרשו לנו לעניין אתכם עם הלהיט החדש שמעצבי פנים רבים בישראל בוחרים בו כיום בתור המקלחון המועדף עליהם – מקלחון פינתי מעוגל.

אילו סוגי מקלחונים פינתיים קיימים?

מקלחונים פינתיים הם סוג המקלחונים הנפוצים ביותר בישראל מהסיבה הפשוטה שרוב חדרי האמבטיה בישראל מעוצבים בצורה כזו בה המקלחון ממוקם בפינה מטעמי נוחות וחיסכון במקום. עם זאת, ישנם סוגים רבים של מקלחונים פינתיים. הדגם המוכר ביותר הוא זה שבו הדלתות נפתחות כלפי חוץ. דגם זה הולך ונהיה פופולארי פחות ופחות בשנים האחרונות ואת מקומו תופסים דגמים מודרניים יותר. החיסרון העיקרי של דגם זה הוא בכך שהדלתות נפתחות כלפי חוץ ולכן הוא מתאים בעיקר לחדרי אמבטיה גדולים. במידה ואתם בוחרים דווקא בדגם זה, שימו לב שניתן לפתוח את הדלתות לרווחה וכי אין בנמצא אלמנטים שעשויים להפריע לפתיחת הדלתות כגון כיור בסמוך למקלחון או אמבטיה.

סוג נוסף שמזכיר את הסוג הראשון הוא מקלחון פינתי בו הדלתות נעות על מסילות. למרות שמדובר על פטנט חסכוני במקום, המסילות נוטות לצבור לכלוך ועובש במהלך הזמן ולא תמיד ניתן לנקות אותן בקלות. סוגים נוספים הם המקלחון הפינתי הקטום שמגיע לעתים עם דלת אחת ולעתים עם שתיים וכמובן, המקלחון הפינתי המעוגל.

היתרונות של מקלחון פינתי מעוגל

מקלחון פינתי מעוגל מאופיין בסגנון עיצוב שמתכתב עם חווית המקלחת. הסגנון שלו מעוגל וזורם והוא נטול פינות חדות או קווים ישרים. בנוסף לכך, מדובר על מקלחון חסכוני מאוד במקום, במיוחד בדגמים בעלי המסילות. העיצוב של המקלחון עתידני ומרשים ומהווה תוספת איכותית לכל חדר אמבטיה באשר הוא. מאחר והסוג המיוחד הזה צובר פופולאריות לאחרונה, ניתן היום למצוא דגמים רבים מספור ומדי יום מיוצרים עד ועוד דגמים של מקלחון פינתי מעוגל.

אילו חברות מייצרות מקלחון פינתי מעוגל באיכות גבוהה?

החברה שמובילה את תחום המקלחונים בישראל היא חברת סבח סוכנויות, במציעה מוצרי אמבט במחירים חסרי תקדים חברת סבח סוכנויות נוסדה לפני למעלה מארבעה עשורים והינה בבעלות משפחתית. היא מתמחת בייצור, ייבוא ושיווק של ארונות, מקלחונים ואביזרי אמבטיה שונים והינה המשווקת המורשית של מגוון רחב ביותר של חברות בתחום. במידה ואתם מעוניינים לרכוש מקלחון פינתי תוצרת או כל מקלחון פינתי של החברות המובילות בשוק, אנו כאן לספק לכם מקלחונים מחירים חסרי תקדים. ההמלצה היא תמיד לגשת לאחת מ-350 נקודות המכירה של מוצרי סבח סוכנויות המפוזרות ברחבי הארץ, או פשוט לגלוש לגלריית התמונות המרהיבה באתר ולבחור את הדגם המועדף עליכם.