מקלחון פינתי זול לחדר האמבטיה שלכם

מקלחת טובה היא באמת תענוג מיוחד ולמרות שהאמבטיה מקושרת אצל רבים לפינוק ולעונג, מביני עניין יגידו לכם שכאשר מדובר במקלחת איכותית, בטמפרטורה המושלמת, עם זרם מים עוצמתי, אין דבר שמשתווה לתענוג הזה לגוף. כיום, רבים המשפצים את ביתם או מתכננים בית חדש, בוחרים משיקולים שונים, לוותר על אמבטיה של ממש בחדר האמבטיה ומעדיפים לשלב בו מקלחת. האמבטיה דורשת ניקיון רב, שטח יותר גדול וכמובן, יש את עניין כמויות המים העצומות הנדרשות. לעומת זאת, המקלחת מאפשרת חסכון של מקום והיא לא פחות מתאימה לאורח החיים שלנו, בו לא תמיד יש זמן להשתהות באמבטיה.

איך משיגים חוויית מקלחת מושלמת?

אחד הדברים שיהפכו את המקלחת שלכם לתענוג אמיתי, הוא התקנת מקלחון בחדר האמבטיה. כולנו לא אוהבים להתמודד עם התוצאות של מקלחת שוצפת בחדר האמבטיה. המים ניתזים ברחבי החדר ועלולים להרטיב את החפצים בחדר או אפילו לגלוש מעבר לדלת. אנחנו מסיימים מקלחת שמטרתה להירגע ולנוח ואז מוצאים את עצמנו מתחילים לעבוד בייבוש ובפינוי המים. אם בעבר היינו מסתפקים בקניית וילון מקלחת בכמה עשרות שקלים, היום הפריט הזה מעלה הסתייגות אצל רבים. גם בהיותו צובר לחות, עובש ופטרת וגם מכיוון שהוא לא באמת מונע גלישת מים ברחבי החדר.
הפתרון האידיאלי הוא התקנת מקלחון. קומבינציה של זכוכיות מחוסמות בצורות שונות, אשר ייצרו הפרדה ביניכם ובין חלל החדר, כאשר אתם מתקלחים. המקלחון לא רק מונע גלישת והתזת מים, אלא הוא גם מספק לכם פרטיות נעימה וגם שומר על טמפרטורת המים שבחרתם.

מקלחון זה לא יקר?

אז זהו, שלא! אם בעבר, מקלחון נחשב לפריט יקר, היום הוא נמצא בהישג ידם של כולם. מחירים של מקלחון פינתי אינם בהכרח גבוהים, ובהחלט ניתן למצוא מקלחונים איכותיים ועמידים לאורך שנים, במחירים שווים לכל נפש. לשם כך, כדאי גם לדעת איך לבחור את המקלחון הנכון. לרובנו אין עודף מקום במקלחת ולכן המקלחון הנפוץ ביותר הוא מקלחון פינתי, אשר מתלבש על שני קירות פינתיים בחדר האמבטיה וחוסך מקום רב. מבחינת מידות, ניתן למצוא מקלחונים בגדלים סטנדרטיים שונים, אך הנפוצים שבהם הם 80X80 או 90X90. אם אתם מתכננים כרגע מקלחת חדשה ואתם רוצים מקלחון פינתי זול, עדיף להתאים את עצמכם למידות הנפוצות הללו, שבהן יש מגוון גדול והמחירים סבירים. ניתן למצוא מגוון מקלחונים איכותיים בחנויות רבות בכל רחבי הארץ. אם ברצונכם למצוא את החנות הקרובה לביתכם, תוכלו לדוגמא לחפש בגוגל ארונות אמבטיה בראשון לציון ויופיעו מולכם חנויות המתאימות לתיאור המבוקש.
קיימים מקלחונים מרובעים בעלי זוויות של 90 מעלות, או מקלחונים מעוגלים שבהם הדלתות הן בצורת קשת. היתרון של מקלחון מעוגל הוא החיסכון בשטח רצפה בחדר האמבטיה, יחד עם זאת, יהיה לכם קצת יותר צפוף בזמן המקלחת.
גם מי שמחפש מקלחון פינתי זול, לא מתפשר על נושא אחד וזה הבטיחות. חשוב שהמקלחון שתבחרו יהיה בעל זכוכית מחוסמת בעובי של לפחות 6 מ"מ, אשר חזקה פי 4 מזכוכית רגילה.
צרו עמנו קשר
מלאו פנייתכם וניצור עמכם קשר בהקדם