השיש – אז והיום

בעלי בתים רבים משתמשים בשיש כדי לעצב מטבחים, חפצי נוי וחדרי אמבטיה. השימוש בשיש הינו עתיק יומין והחל כבר לפני שנים רבות ביוון העתיקה- שם קושטו האחוזות באמצעות שיש. השיש הינו אבן טבעית ולאחר חידושים ושינויים רבים שחלו במהלך השנים ניתן להשתמש בצורה המקורית והיפה שלו. מעבר לזאת, השיש הוא חומר עמיד וחזק מאוד כך שהוא נשמר לאורך שנים רבות מאוד, הוא עמיד בפני מים, נזקי אוויר ועוד ולכן הוא מתאים ביותר עבור ריצוף אמבטיות וכו'.

לעצב את המקום הכי פרטי בבית

כיום, ניתן למצוא שפע סוגי שיש במגוון עיצובים וגוונים בהירים עדינים ומרשימים אשר יצרו אווירה נעימה באמבטיה ומשום שמשטחי השיש אשר נמצאים באמבטיה קטנים יותר ניתן לשחק עימם- אפשר לבחור בגווני שונים ולהתאים את הסגנון לעיצוב האמבטיה ולטעם האישי של בעלי הבית. משום שחדר האמבטיה הינו פרטי ואינטימי יש לתכנן אותו כך שהוא יהיה נעים ובעל מראה נקי ואסתטי. בעזרת סוגי שיש שונים כדוגמת אוניקס או גרניט ניתן לבצע ריצוף וליהנות ממשטחי שיש חזקים, פשוטים לניקוי ותחזוקה וכמובן- מגוונים שכן הם מגיעים בדוגמאות וצבעים רבים.
הגרניט הינו סלע קשה אשר נמצא בעומק האדמה. הגרניט עמיד ביותר, בעל צפיפות חומר גבוהה וניתן לרכישה בשפע גוונים או בצבעים אחידים. האוניקס הינו אבן חן אשר עשויה מקוורץ. האבן בעלת מראה יוקרתי, מגיעה בצורת רצועות וניתנת לרכישה בגוונים וצבעים יפיפיים. את האוניקס ניתן לשלב עם גופי תאורה מוסתרים או גופי תאורה שקועים ולצור מראה ייחודי ויוצא דופן.

זכרו לשמור על הפרקטיות- העיצוב חשוב, אך הוא לא הפרמטר היחיד במשוואה

אם החלטתם לעצב את האמבטיה באמצעות שיש יצוק לארונות אמבטיה יהיה עליכם לזכור כי בחירת סוגי שיש אינה מסתכמת בבחירת השיש לאמבטיה ולכיורים ושיש לדאוג גם לקירות ולריצוף, לכן חשוב לשים לב לאריחים הנבחרים. האריחים אשר נמצאים באמבטיה נחשפים לחומרי ניקוי ומים ולכן יש לחשוב גם על הפרקטיות שלהם (מעבר לעיצובם). בחירה נכונה תאפשר לכם ליהנות מאמבטיה מעוצבת למשך זמן רב ולא תצטרכו להחליף את העיצוב לאחר שנה.
במידה ואתם מעוניינים לבחור ארונות אמבטיה משיש יש לשים לב גם לצורת ההתקנה שלהם. משום שארונות השיש כבדים יותר מהארונות הרגילים, אופן ההתקנה חשוב ביותר. נוסף על כך, חשוב לשים לב לצנרת ולחימום לפני התקנת השיש ולוודא כי השניים מונחים ומוכנים לפני התחלת תהליך הריצוף.

מעוניינים למצוא חברה מתאימה אשר מתמחה בעיצוב אמבטיות משיש?

אם אתם מעוניינים לעצב את האמבטיה שלכם באמצעות שיש וליהנות ממראה יפה, נקי ומרשים, מומלץ עבורכם לבחור בחברה איכותית אשר מתמחה בתחום עיצוב אמבטיות משיש, מספקת שיש איכותי ועמיד במגוון צבעים וגוונים ייחודיים, מעסיקה עובדים מקצועיים אשר מייעצים ללקוח ומסייעים לו לבחור את השיש המתאים ביותר מבחינת איכות ועיצוב, מוכרת חומרים שונים לטיפוח, הברקה והגנה על חדרי אמבטיה וגובה מחירים משתלמים.
סוגי שיש מודרני לארונות אמבטיה

תוכלו למצוא את החברה המתאימה לכם על ידי קבלת המלצות מחברים ומכרים אשר עיצבו את ביתם ואת האמבטיה שלהם באמצעות שיש והיו מרוצים מהתוצאה ותוכלו לערוך מחקר מקיף באינטרנט- לבחון אתרים של חברות שונות, לבדוק אילו סוגי שיש מציעה כל חברה, לצפות בתמונות הגלריה של האתר ולבחון מגוון עיצובים משיש, לבדוק האם החברה מספקת ייעוץ מקצועי ולבצע השוואת מחירים. לאחר קבלת מלא האינפורמציה תוכלו להחליט ולהתחיל בתהליך העיצוב.

צרו עמנו קשר
מלאו פנייתכם וניצור עמכם קשר בהקדם