אסלות

האסלות המפתיעות ביופיין שנהגנו למצוא רק במקומות כמו מלונות וספא נמצאות היום גם בבתים פרטיים הודות להגברת המודעות לחשיבותו של עיצוב פנים נכון ושימושי. אפשר למצוא אסלות יפהפיות וייחודיות גם במגזר הפרטי ולאחר שנגמלו מהסטנדרטי והמשעמם, אנשים רבים אינם מוכנים לוותר עליהן עוד.

כיצד בוחרים באסלה?

לבחירת אסלה יש כמה שיקולים, כאשר התקציב הוא רק אחד מהם ולא תמיד החשוב שבהם. יותר חשוב לבחור באסלה שתתאים לדרישות שלהם, לגודל תא השירותים או חדר המקלחת, למיקום שלה ולנוחות השימוש. יש אסלות שמיועדות גם לאנשים שזקוקים להגבהה ולכן חשוב לבחור באסלות כאלה, ויש כאלה שלהם חשובה הנוחות ולכן יבחרו באסלות גדולות ורחבות כדי להבטיח שימוש נוח ככל האפשר. כיוון התקנת האסלה גם הוא קובע את הדגם ואם אתם רוצים להרכיב מונובלוק או אסלה סמויה חובה שהאסלה תתאים למבנה חדר השירותים ולמיקום שלה.

סוגי עיצובים מגוונים

היום תוכלו למצוא אסלות מגוונות שחלקן תלויות באוויר וחלקן מונחות על רגל יציבה. הבחירה נעשית לפי מה שנוח לכם ויש לו מספיק מקום. רק חשוב לומר שאסלה מרחפת נוחה הרבה יותר לתחזוקה ולניקיון, למרות שיש נקודת תורפה להסתרת מכל ההדחה. לאסלה סמויה שאפשר להסתיר את מכל ההדחה שלה בתוך הקיר יש אמנם אסתטיקה ועיצוב מינימליסטי, אבל חשוב לזכור שבכל מקרה של תקלה יש לשבור קיר כדי להגיע למנגנון ולמכל, וזה שיקול תקציבי ולא רק אדריכלי.

איכות האסלות קובעת

האסלה היא מתקן וכלי סניטרי שהאיכות שלו קריטית לשימוש. אי אפשר להתפשר עליה כלל ולכן חשיבות היצרנים והמשווקים גדולה. מומלץ לא לקנות אסלות במקום שאינכם יודעים מי ה"אבא" שלו שאפשר לחזור אליו עם שאלות ועם בעיות שיש לתקן. לכל אסלה מחובר גם מכל הדחה ומנגנון, ולכן האיכות והאמינות של כל המכלול קובע אם כדאי לקנות. זה לא מספיק להתלהב מכך שהאסלה יפה ומעוצבת בצורה מקורית ומרהיבה. צריך לבדוק את כל מרכיביה ואת נוחות השימוש והתחזוקה שלה, ועד כמה התכנון שלה מתאים באמת לצרכים שלכם. זכרו שאתם רואים את האסלה באולם תצוגה רחב, ואופטימלי, ולכן מומלץ לקחת מידות מחדר השירותים שלכם ולמדוד באולם.