כיורים

היופי של כיורים מעוצבים שנהוג להתקין בשנים האחרונות גורם לרבים לזנוח את הכיורים הקלאסיים של פעם, שלא היה בהם דמיון יצירתי והם היו סטנדרטיים למדי. היום אפשר למצוא לא רק כיורים בצבעים מגוונים אלא גם בשלל צורות וגדלים, כך שיתאימו לכל סגנון עיצוב פנים. היתרון הגדול של החופש היצירתי הוא שהוא מאפשר לנו גם לחשוב מחוץ לקופסה ולהתאים לעצמנו כיור שישלב גם אלמנטים שונים כמו משטחים ושידות, ויהיה הרבה יותר מאגן רחצה סטנדרטי ומשעמם.

דגמים פופולריים של כיורים

הדגמים שהפכו פופולריים אצל לקוחות רבים הם בעיקר כיורים שמאתגרים את החשיבה הקודמת של כיור מונח על רגל שנשענת על הרצפה והם מונחים כעת על שידה או ארונית כלשהי. כך מתקבל מראה נפלא של שילוב שימושים, גם של הכיור וגם של המשטח שסביבו שנוצר מהארונית, וגם הגישה הנוחה למגירות או למדפים שבארונית. את המשטח של הארונית יכול להחליף משטח שהוא חלק מהכיור, בדגם ייחודי שנקרא כיורי משטח. בדגם זה המשטח והכיור עשויים מקשה אחת והכיור יכול לרחף באוויר, או להיות שקוע בתוך ארונית, כך שגם פה יש שילוב מעניין של שימושים.

האיכות חשובה לא פחות מהעיצוב

כיורים טובים באמת מחזיקים מעמד זמן רב, מבלי שיצטרכו שום שיקום ושום תיקון אלא רק תחזוקה נכונה. כיורי חרסינה וקרמיקה מאיכות טובה באמת מבטיחים לכם מראה אחיד וחסר פגמים, עמידות בפני שריטות וסדקים והם לא נשברים בקלות למרות השימוש במכשירים כבדים ובעייתיים לידם. בגלל זה אמינות היצרן חשובה מאוד ויש לבחור אותם אצל מייבאים ומשווקים שמבטיחים לכם כתובת לכל בעיה ולכל שאלה. המותגים שמשווקים במקומות כאלה מצטיינים בדרך כלל לא רק בעיצוב המרהיב שלהם אלא גם באמינות היצרן.

למרות שברור כי תחזוקה נכונה מבטיחה אריכות חיים, כיורים טובים באמת צריכים להבטיח שלא תהיה כלל בעיה של תחזוקה ושל פגיעה כלשהי. פגמים נגרמים בגלל שימוש לא נכון בחומרי ניקוי או כל מכה קלה. כיורים איכותיים ואמינים יאפשרו לכם ליהנות מהכיור שלכם שנים רבות מבלי שתצטרכו להחליף אותו, ולזה כבר אחראי היצרן שתבחרו בו.