ייצור ארונות אמבטיה – יתרון לעיצוב חדר המקלחת
כיום, בניגוד לעבר, נודעת חשיבות רבה לאסתטיקה, ובית מעוצב אינו נחשב לכזה אלא אם כל חדריו מתוכננים ומעוצבים היטב, כאשר רצוי אף שיתקיימו בין החדרים קשרי גומלין אסתטיים. הן למען הרגשתכם האישית והן למען אורחים הבאים אל ביתכם, בעת בניית בית או שיפוצו מומלץ להשקיע באופן מאוזן בעיצוב חדריו השונים. לדוגמא, אם הסלון שלכם מפואר אך בחדר השירותים והאמבטיה העיצוב בסיסי מאוד ואין בנמצא ארונות אמבטיה קטנים איכותיים ומעוצבים כדוגמת הארונות המיוצרים על פי הזמנה אישית – הרושם החיובי שהשאיר הסלון ייפגע בן רגע. כדאי מאוד להשקיע ולרכוש ארונות אמבטיה מעוצבים שהמראה שלהם מקורי ומעניין.
ארונות אמבטיה פינתי תלוי הינו ארון לחדר האמבטיה כמובן, אך בנוסף תפקידם אינו רק לשמש מקום לאחסון חפצים בחדר האמבטיה אלא גם לשמש חלק אינטגראלי ואף מרכזי בנוף האסתטי שלו. ייצור ארונות האמבטיה על פי הזמנה אישית עשויים להוסיף אווירה מיוחדת לחדר האמבטיה שלכם ולגרום לכם להתפעל כל בוקר מחדש ולהפיק הנאה גם מן ההתארגנות בבוקר.

ארונות אמבטיה? זה תלוי…

אחד הטרנדים הקיימים בשוק הוא ארונות אמבטיה תלויים. לא מדובר בארונות קטנים הנתלים מעל הכיור אלא בארונות גדולים לרוב אשר נתלים כ – 20 ס"מ מעל גובה הרצפה. ארונות אלה, גם בייצור אישי וגם, הם בעלי מספר יתרונות: ראשית, מבחינה אסתטית ארון אמבטיה תלוי מכביד פחות על עיצוב חדר האמבטיה, גם אם הם גדולים מאוד. עצם היותם תלויים הופך את המראה שלהם למודרני יותר. שנית, קל יותר לנקות את הרצפה ולמנוע הצטברות לכלוך. בנוסף, גם הארונות עצמם אינם נרטבים ואינם סופגים לחות מן הרצפה, מה שמשפיע לטובה על האסתטיקה ומסייע בשמירה על הארונות לאורך שנים רבות.
ייצור ארונות אמבטיה איכותיים כגון ארונות מעוצבים, תלויים ופינתיים, מגדיל את המגוון הרחב של אפשרויות העיצוב. קיימת אפשרות לבחור את ארונות האמבטיה מתוך תצוגה קיימת בסוכנויות המשווקות את ארונות האמבטיה, או, לחילופין, להתאים ייצור ארונות אמבטיה קטנים לצרכים האישיים בהזמנה אישית ולחדר האמבטיה הפרטי שבביתכם.
ארון אמבטיה פינתי

בחירה מתוך מגוון אפשרויות

קיימת אפשרות לבחור בין ארונות האמבטיה במגוון גדלים וצבעים, וכן לבחור את סגנון העיצוב האהוב עליכם, את החומרים מהם עשויים הארונות, את המבנה שלהם – חלוקה לתאים, מגירות וכדומה, וכן לבחור פרטים טכניים נוספים כגון סוגי הידיות, הדלתות והמגירות.
כאשר מוצעים ארונות אמבטיה במבצע, כדאי לכם מאוד לשקול לרכוש ישירות מחברות ייצור ארונות אמבטיה קטנים בהזמנה אישית על פי טעמכם. המבצע עשוי לאפשר לכם ליהנות מארונות אמבטיה משובחים בעיצוב קלאסי או מודרני, בעלות נמוכה מן הרגיל. זאת, תוך שמירת אפשרות בחירה מתוך מגוון רחב של אופציות עיצוב, ביניהן תמצאו ודאי ארונות המתאימים לטעמכם, לעיצוב חדר האמבטיה ולעיצוב הבית כולו.

צרו עמנו קשר
מלאו פנייתכם וניצור עמכם קשר בהקדם