היופי שבמקלחת – ארונות אמבטיה יוקרתיים

אין ספק שהיום חדרי אמבטיה יוקרתיים קיבלו מקום של כבוד במגזינים של עיצוב הבית בשנים האחרונות. פתאום החדר הזה, שפעם אמור היה לשרת צורך בסיסי ותו לא, הפך לאחד החללים בבית שמסמלים פינוק, התרגעות וחיים טובים. כיום, כאשר אנשים מתכננים את ביתם החדש, או משפצים את דירתם, הם חושבים על חדרי האמבטיה יוקרתיים כמקום שאמור להרגיש יוקרתי ומפנק. כולם רוצים להיכנס לחדר האמבטיה המשפחתי ולהרגיש קצת כמו בספא בחו"ל.
ארונות אמבטיה יוקרתיים הם כתם הצבע העיקרי שתראו כאשר תיכנסו לחדר האמבטיה והם הריהוט המככב בו ולכן, הבחירה של ארונות אמבטיה יוקרתיים היא חשובה ומשמעותית לאווירה ולאפקט העיצובי שתשיגו בחדר האמבטיה שלכם. יש כיום בשוק מגוון של ארונות אמבטיה מחומרים שונים ובגימורים מגוונים, אם כי הכיוון העיצובי הפופולארי כיום, הוא גימור נקי ומודרני, עם קווים יחסית ישרים, ללא עומס של דוגמאות ומרקמים. זהו חלק מהקונספט של חדר האמבטיה כמקום נקי ויוקרתי.

מהם הלהיטים הגדולים כיום בתחום ארונות האמבט?

מבחינה עיצובית, ניתן לראות בשוק כמה סוגים של גימורים חיצוניים עבור ארונות אמבטיה יוקרתיים. אחד החומרים שלא נשכחו ושחזר לגדולתו בשנים האחרונות, הוא הפורמייקה. פיתוחים טכנולוגיים בתעשיית הדפוס מאפשרים כיום להציע לוחות פורמייקה במבחר גוונים עצום, כולל צבעי פסטל או צבעים חדים ונועזים. מצד שני, רבים עדיין בוחרים בפורמייקה בעלת גימור דמוי עץ וגם כאן הטכנולוגיה השתפרה מאד וקיימים גימורים דמויי עץ, אשר ממש קשה להבחין בינם ובין עץ מלא או פורניר. הפורמייקה כיום הרבה יותר איכותית ועמידה. הדבקים בהם משתמשים הרבה יותר חזקים וגם העובי של לוחות הפורמייקה השתנה. בנוסף, ניתן לשלב את הפורמייקה עם קנטים מאלומיניום שמוסיפים לה מראה יוקרתי ומודרני, ובהתאם לשלב אביזרי אמבטיה יוקרתיים ויפים במיוחד אשר יוסיפו לעיצוב ואף ישתלבו עימו.
עוד סגנון גימור מעניין, הוא הפוסט פורמינג. טכנולוגיה חדשנית, המאפשרת מגוון של גימורים בארונות עם חזיתות מעוגלות או בעלות שיפוע ולא רק בחזיתות בעלות פרופיל שטוח. להשגת מראה ארונות אמבטיה יוקרתיים, ניתן לבחור למשל בחזית של פוסטפורמינג בשילוב זכוכית. זכוכית חלבית, או זכוכית לבנה נוצצת, או אפילו זכוכית שחורה, יעניקו מראה יוקרתי ואפילו דרמטי לאמבטיה. חשוב גם ליצור תיאום עם שאר האלמנטים בחדר, כמו למשל מקלחון, או האמבטיה עצמה.

חשיבות עיצוב הפנים בארון – פריטי עיצוב משלימים

עיצוב הפנים של הארון במקרה של ארון שקוף או ארון שקוף למחצה ברקמים שונים יוצר את אותו יתרון עליו דיברנו מעלה.
יתרון זה מוענק על ידי המבט החופשי או החלקי אל תוך הארון פנימה ומאפשר לנו ליצור עיצובים בקלות ובזול.
בחירת דיספנסרים מעוצבים, כלים ומיכלים לקרמים, סבונים, מטהרי אוויר, שמנים וכיוצא באלה ישדרגו את העיצוב באופן מפתיע ומיידי. האסתטיקה בארון זה חשובה ביותר ומביאה לידי ביטוי את האסתטיקה של כל חדר הרחצה כולו.
ממש כמו חלון ראווה בחנות. רמת האסתטיקה והתאמה הפריטים המשלימים הם לפעמים כל מה שצריך כדי לשפר ולדרג את העיצוב הקיים.
מכיוון שכל מקלחון פינתי הוא בעל גימור של זכוכית, כאשר אתם בודקים מחירים של מקלחון פינתי, שימו לב לסוגי הזכוכיות הקיימים והאם הם משתלבים עם הזכוכית שבארונות

איך לתכנן ארונות אמבטיה יוקרתיים?

עם כל היופי והאסתטיקה שניתן להכניס לחדר האמבטיה, עדיין חשוב להקדיש מחשבה לחלק השימושי של ארונות האמבטיה. מדובר בחלל האחסון העיקרי בחדר האמבטיה. כדאי לשבת ולתכנן מהם הדברים שאתם מתכוונים לאחסן בהם. האם מגבות? האם אתם מתכוונים לאחסן חומרי ניקוי וקוסמטיקה שזקוקים למדף גבוה? האם אתם זקוקים למגירת תרופות שתהיה רחוקה מהישג ידם של הילדים? מתוך המסקנות, יש לחשוב על המפרט הטכני של ארונות אמבטיה שתרכשו. וכן על שילוב אביזרי אמבטיה יוקרתיים בהתאם לעיצוב הכללי.
כיום, למשל, רבים בוחרים בארונות תלויים, אשר נמצאים בגובה מעל הרצפה. זה מעניק לארונות מראה יוקרתי וקלאסי ובדרך כלל, ארונות אלה משולבים עם מגירות רחבות בעלות פרזול איכותי, כמו מסילות טלסקופיות בעלות סגירה שקטה. מעבר למראה היוקרתי, היתרון הוא גם יותר שטח רצפה והיכולת לנקות מתחת לארון.
לעיצוב חדרי אמבטיה יוקרתיים בתאמה אישית תוך מתן דרש על איכות ויוקרה פנו עוד היום לסבח סוכנויות בע"מ!
צרו עמנו קשר
מלאו פנייתכם וניצור עמכם קשר בהקדם