בחברת סבח סוכנויות ניתן לקבלת מגוון ארונות אמבטיה מעוצבים ויחד עם זאת פרקטים ונוחים לשימוש. ארונות מקלחת המעוצבים של חברת סבח סוכנויות משלבים עיצוב חדשני, אסתטיקה ופונקציונאליות גם יחד.

 

ארונות אמבטיה מעוצבים – עיצוב חדשני מבית סבח סוכנויות

בשנים האחרונות נוצרה חשיבות עצומה לעיצוב חדרי אמבטיה בחלל הבית ובמיוחד בבחירת ארון מקלחת חדשניים ומעוצבים כחלק מתפיסה חזותית מודרנית.
יותר ויותר אנשים מעדיפים לשדרג את החלל ולתת מנוחה לנפש בחדר אמבט, המשרה אווירת רוגע, אסתטיקה ובעיקר נוחות. ארון לאמבטיה מעוצב בחלל חדר הרחצה משמש פרמטר עיצובי ופונקציונאלי, כאשר השילוב משדרג את מראה החלל כולו.
שילוב נכון של ארונות לאמבטיה יכול להוסיף ולשפר במיוחד את האווירה. צוותנו המקצועי כאן לעזור לכם לבחור את העיצוב הנכון.
ארונות מקלחת המעוצבים של חברת סבח סוכנויות עשויים ממגוון חומרי גלם: עץ מלא, סנדוויץ ופוסטפורמינג, משולבים עם מראות קריסטל, פרזול חדשני ואיכותי, זכוכיות בגוונים שונים וכיורים מעוצבים. אנו מציעים מחירים נוחים במיוחד לקהל העסקי והפרטי.
בדיקת המפרט הטכני חשובה לא פחות מעיצוב ארון מקלחת, שכן לא מחליפים ארון אמבטיה מעוצב כל שנה.
לפני שמזמינים ארון אמבט מעוצב או ארונות מקלחת, חשוב לבדוק את המידה המדויקת של חדר האמבט בכלל ובפרט של אזור ארון אמבטיה,
וזאת בכדי לבצע ניצול מקסימלי של המרחב.
באתר האינטרנט של חברת סבח סוכנויות ישנה קולקצייה רחבה של ארונות אמבטיה מעוצבים, לבחירה מסדרות שונות ועיצובים לכל סגנון. כך שגם אתם יכולים למצוא ארון אמבטיה בעיצוב שמתאים לכם.

עיצוב ארונות אמבטיה

כיום קיים בשוק מגוון רחב של ארונות אמבטיה מעוצבים ותוכלו לבחור מבין העיצובים השונים ארונות חדר אמבטיה התואמים את טעמכם האישי. לאור כך, וכן לאור העובדה שבמקומות רבים קיימת אפשרות להתאים עיצוב ארונות אמבטיה לצרכים האישיים המדויקים שלכם, כדאי להיות בקיאים בנושא עיצוב ארונות אמבטיה עוד בטרם ניגשתם לסוכנות ממנה אתם מעוניינים לרכוש את הארונות.

עיצוב ארונות האמבטיה – כיצד?

על מנת להתאים לעצמכם את ארונות האמבטיה הרצויים מבחינת העיצוב עליכם לקחת בחשבון מספר פרמטרים:
ראשית, הצבע. בחרו צבע אשר מתאים לחדר האמבטיה שבביתכם. רצוי שיהיה מדובר בצבע אשר עבורכם הוא צבע מרגיע המשרה נינוחות – העניין תלוי בטעמו של כל אחד ואחד מכם. כיום קיימים בשוק צבעים רבים אשר יאפשרו לכם מגוון רחב של אופציות עיצוב חדר אמבטיה. קיימים צבעים קלאסיים, כגון לבן, שחור ואפור וכן צבעים מיוחדים כגון קפה, דובדבן, ניקל, ועוד.

סגנונות עיצוב

עיצוב ארונות אמבטיה יכול לנוע גם הוא בין עיצוב קלאסי לעיצוב חדשני ומודרני. פרמטרים שונים מבדילים בין הסגנונות השונים, ביניהם – החומר ממנו עשוי הארון והחומר ממנו עשויה החזית, סוג הכיור (ישר או בטן), עיצוב המגירות, צורת הידיות וסגנונן, סוג המראה, ועוד.
במקרים רבים, אנשים אינם בוחרים עיצוב ארונות אמבטיה על פי המרכיבים השונים של ארונות אלה אלא הם מביטים בהם כמכלול – סביר מאוד להניח כי הרגש ינחה אתכם בכיוונים מסוימים ויגרום לכם להעדיף ארונות מסוימים, כגון ארונות אמבטיה תלויים על פני אחרים. עם זאת, חשוב להיות מודעים לכך שניתן לבצע את עיצוב הארונות לאמבטיה בהתאמה אישית, וכך – ללכד מבין ארונות שונים אשר ניתן לראות בתצוגה את החלקים המועדפים עליכם ולהרכיב את ארונות האמבטיה האופטימאליים. שנית, יש לשים לב לכך שלחלק מפרטי העיצוב של הארונות משמעות גדולה יותר מן העיצוב גרידא.
לדוגמא, החומר ממנו עשויים הארונות (כגון עץ מלא) משפיע באופן משמעותי לא רק על מראה הארונות אלא גם על איכותם ועל יכולתם להאריך חיים ולהקנות לכם שימוש מהנה רב שנים.

עיצוב ארונות האמבטיה כאשר רוכשים ארונות אמבטיה במבצע

אם הינכם רוכשים ארונות אמבטיה במבצע, ייתכן מאוד כי אפשרויות הבחירה שלכם יהיו מצומצמות יותר. עם זאת, בהחלט קיימת אפשרות לא לוותר על הפרמטרים החשובים לכם מבחינת עיצוב ארונות אמבטיה ולצאת עם סחורה משובחת בידיים התואמת את העדפותיכם.
במקרה של רכישה במסגרת מבצע, עברו היטב על המפרט של הארונות וודאו כי הרושם הראשוני החיובי אשר קיבלתם אודות הארונות אכן משקף את הצרכים שלכם וכי הארונות מתאימים לחדר האמבטיה שבביתכם. בין השאר, חשוב לוודא כי גודלם של הארונות תואם את המקום אשר יוקנה להם בחדר האמבטיה ובנוסף ממולץ גם לשקול עיצוב כיורים לאמבטיה חדש בכדי שהכל יתאים. יש לקחת בחשבון גם שאופן פתיחת הדלתות והמגירות משאיר די מרחב וכמובן, כי הצבעים של הארונות ישתלבו היטב וישרו בחדר אווירה נעימה.